Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ping-Pong Stawki
2012-04-02, 18:48
Tongue Ping-Pong Stawki
Witam,
tak się zastawiałem czy można gdzieś na Stawkach pograć w Ping-Ponga? Jakiś klub, a może w SP można wynająć stół, salę czy coś w tym stylu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2012-04-03, 09:11
RE: Ping-Pong Stawki
Ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że Szkoła nr 14 to jedyna opcja. Idea Orlików skupia się na "dyscyplinach wilkoobszarowych". Wybudowanie w ciągu budyneczków, które przy Orlikach stoją, dodatkowego dla miłośników tenisa stołowego nie było by pewnie wielkim problemem. Ustawodawca zapewne założył, i słusznie, że trudniej o znalezienie na osiedlu odpowiedniej przestrzeni i infrastruktury do grania w piłkę, tenisa ziemnego, czy koszykówkę, niż wstawienie do świetlicy, Domu Kultury, czy wręcz do garażu stołu do ping-ponga.

Niedawno, jako stowarzyszenie, mieliśmy kontakt z dyrekcją szkoły. Przy najbliższej okazji możemy spytać, czy istniałaby możliwość podzielenia się stołem z mieszkańcami dzielnicy.
2012-04-03, 12:52
Witam,
też tak myślałem, że jedyna i najbardziej sensowna opcja to SP14. Jeżeli była by taka możliwość to bym bardzo prosił o zapytanie się Dyrekcji o udzielenie takiej możliwości mieszkańcom dzielnicy. Oczywiście w jakiejś formie grupy, która by spisała swoich członków, by znane z imienia i nazwiska osoby znajdowały się na terenie szkoły poza zajęciami szkolnymi. Zapewne wchodzi w grę zrzutka po kilka złoty na wynajęcie jakiejś sali lekcyjnej czy gimnastycznej, no i oczywiście stołu (reszta we własnym zakresie). Polecam się pamięci przy najbliższym spotkaniu z dyrekcją SP 14.

Pozdrawiam
2012-04-03, 22:30
Witam,

A ciekawe czy nie znalazłaby się ekipa do pogrania np. w siatkę? Tongue Byłby ktoś chętny, może udałoby się zebrać jaką ekipę?
2012-04-04, 05:40
olken, no można by było pograć w siatkówkę Wink - jestem za
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Stawki.org | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS