Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niebezpieczne miejsca na osiedlu
2012-04-03, 13:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-03 13:11 przez Rad87.)
Exclamation Niebezpieczne miejsca na osiedlu
Witam,
swojego czasu na portalu orbiToruń zgłosiłem sprawę niebezpiecznego przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu Kniaziewicza Łódzka Strzałowa (http://orbitorun.pl/index.php?akcja=pomy...lnica=12). Efektem było zgłoszenie sprawy w UM, materiał emitowany w Zbliżeniach oraz zmiana wyświetlania świateł drogowych. Bezpieczeństwo na danym przejściu w mojej opinii poprawiło się.
Moją intencją przy założeniu tego wątku jest wymienianie przez mieszkańców udokumentowanych niebezpiecznych miejsc na naszym osiedlu, celem zgłaszania ich do odpowiednich organów miasta.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2012-04-03, 22:20
RE: Niebezpieczne miejsca na osiedlu
Witam,

Jako częsty użytkownik tego miejsca sądzę, że w ogóle konstrukcja tego miejsca, niekoniecznie skrzyżowaniaConfused jest dosyć trudna i myślę że powinna doczekać się jakiejś przebudowy. Można by tym zainteresować MZD, bo gdyby choć chodziło o Łódzką, to pół biedy, czasem jak są włączone światła dla pieszych to nawet da się wjechać w w tą ulicę, ale już zrobić manewr w Strzałową - zwinnie, zgrabnie i HYC - to jest osiągnięcie ... Smile
2012-04-04, 05:56
Ja by to nazwał podwójnym skrzyżowaniem. Kniaziewicza-Łódzka oraz Łódzka-Strzałowa. A manewr na Strzałową jest możliwy gdy piesi maja zielone lub gdy jest mały ruch, jednak prawdą jest że jest to osiągnięcie, a jak jeszcze ktoś chce w tym samym czasie wjechać w Kniaziewicza z Łódzkiej to już w ogóle jest konsternacja. A może warto podzielić szerokie rozwidlenie Kniaziewicza przy połączeniu z Łódzką na 3 pasy: 1. z Kniaziewicza w prawo na Łódzką, 2. z Kniaziewicza na lewo w stronę miasta no i oczywiście 3. z Łódzkiej w Kniaziewicza.
2012-04-05, 23:01
Nooo, głęboki pomysł, trzeba by tylko spytać naszych speców od MZD, oni już na pewno coś wymyślą ... Choć liczę że będzie lepiej niż gorzejBlush
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Stawki.org | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS