Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zjechać, by prawa nie złamać?
2012-03-31, 00:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-13 12:53 przez admin.)
Jak zjechać, by prawa nie złamać?
Wiecie, że zjazd do Zajazdu Stawki przy Andersa jest cały czas nielegalny? i wszyscy gości tego miejsca powinni dostać mandat, za przejazd "dziką droga"? I od dłuższego czasu nie jest w stanie tego rozwiązać MZD, a interwencje właściciela obiektu u Prezydenta nic nie dały Big Grin, ciekawe nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2012-04-01, 08:31
RE: Zjazd na Zajazd Stawki
Podobna sytuacja ma miejsce za Bydgoszczą na szosie na Szczecin (Nakło). Tam nielegalny zjazd jest na stację benzynową. Wprawdzie nie należącą do żadnego wielkiego koncernu, jednak dużą, z ze sklepem 24H i zapleczem gastronomiczym. Dodam, że mieści się na głównej szosie i to bardzo ruchliwej. Sprawa ciągnie się już dobre kilka lat bez powodzenia. Pozostaje mi życzyć właścicielom Zajazdy Stawki powodzenia! Smile
2012-04-03, 22:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-03 22:26 przez olken.)
Czy jeszcze ktoś widział w naszej dzielnicy inny podobny przypadek? A może inny wątpliwy lub dyskusyjny ? Ciekawe, bo można by zrobić swoisty ranking najtrudniejszych i najkłopotliwszych wjazdów / skrzyżowań / dojazdów i innych elementów infrastruktury komunikacyjnej dzielnicyHuh
Ja już mam chyba faworyta - miejsce 1:

Jak wjechać na stację ORLEN jadąc Łódzką od centrum, ale nie łamiąc przepisów ?
2012-04-11, 17:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-11 17:36 przez edon.)
(2012-04-03 22:25)olken napisał(a):  Czy jeszcze ktoś widział w naszej dzielnicy inny podobny przypadek? A może inny wątpliwy lub dyskusyjny ? Ciekawe, bo można by zrobić swoisty ranking najtrudniejszych i najkłopotliwszych wjazdów / skrzyżowań / dojazdów i innych elementów infrastruktury komunikacyjnej dzielnicyHuh
Ja już mam chyba faworyta - miejsce 1:

Jak wjechać na stację ORLEN jadąc Łódzką od centrum, ale nie łamiąc przepisów ?

Ja skręcam przed figurą we Włocławską tak jak mieszkańcy bloków i dalej do stacji Orlen
2012-04-13, 12:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-13 12:40 przez p.aqua.)
(2012-04-11 17:30)edon napisał(a):  Ja skręcam przed figurą we Włocławską tak jak mieszkańcy bloków i dalej do stacji Orlen

Ciekawe... tego patentu nie znałem. Nie omieszkam przetestować, gdy pustki w baku zagoszczą.
2012-04-13, 12:53
RE: Jak zjechać by prawa nie złamać?
Ze względu na to, iż tematyka postów delikatnie odbiegła od pierwotnego tematu wątku, pozwoliłem sobie na modyfikację jego tytułu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Stawki.org | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS