Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ulepszyć? Co zmienić?
2012-04-02, 09:56
Co ulepszyć? Co zmienić?
Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca w sieci, gdzie zagląda, gdzie komentuje – z którymi się identyfikuje. Polubiłem serwis Stawek, bo tu mieszkam i chciałbym, aby znalazł się na liście nie tylko moich wyborów, dlatego od zaraz, natychmiast zastanawiam: co ulepszyć? Co zmienić można? Tak, by dobre było wypierane przez lepsze.Heart
Mam kilka pomysłów, ale ważne jest, co myślą inni. Sąsiedzi, koledzy, nieznajomi choć z tych samych zaułków i (czasami) nie utwardzonych uliczek.
Jestem fanem fotografii – dlatego sądzę, że Galeria wkrótce zapełni się zdjęciami; nie tylko współczesnymi, ale również archiwaliami. Czas by zebrać w jednym miejscu stare fotografie: te sprzed wojny (jeżeli są), te z PRL-u (bo to też zabytki) i ostatnie.
Może zorganizujemy dzielnicowy Photo Day??? Fotografie z tej imprezy zasiliłyby galerię.Huh
Czemu nie ma tu Rady Okręgowej Stawek? Wszak istnieje taki organ pomocniczy Rady. Może przydałaby się tablica ogłoszeń – bo 2 kwietnia tzn dziś, kolejne posiedzenie, a 11 kwietnia konsultacje w sprawie dalszego istnienia (samodzielnego?) Rady. Moim skromnym zdaniem ona powinna istnieć nadal samodzielnie – nie łączyć z Podgórzem!!!!
Tyle na początek – zachęcam do wymiany zdań, pomysłów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2012-04-03, 22:47
RE: Co ulepszyć? Co zmienić?
Dobry pomysł, trzeba by rzeczywiście rozpowszechniać informację, że może tą drogą, że może tutaj zaczęlibyśmy coś zbierać-gromadzić.

Może, ktoś znalazłby czas pójść i pogrzebać w Muzeum Okręgowym. Na pewno mają też dział Stawki w swoich zasobach. Tylko pewnie będą chcieli za kasę. Albo prawa autorskie i własnościowe. Confused Ciekawe. Bo to działa tylko w jednym kierunku. Jak z zasobów miejskich np do nas, opublikować na portalu - to nie. Ale jak społeczność Stawek by coś zebrała w zakresie fotografii, to dla miasta - tak!!
2012-04-04, 13:33
Nieporozumienie; w poprzednim poście nie piszę o Muzeum Okręgowym lecz o Radzie Okręgowej osiedla Stawki. Jeszcze trochę a przestanie istnieć, bo są plany połączenia z Radą Podgórza.Confused
Co do fotografii - chodziło mi o rodzaj apelu do mieszkańców Stawek o udostępnianie starych fotografii ze zbiorów własnych. Jestem mieszkańcem Stawek o małym stażu, ale przypuszczam, że ci którzy mieszkają kilka dziesięcioleci mają ciekawe zdjęcia i warto by na portalu je zaprezentować.Rolleyes
2012-04-08, 11:52
No niestety zdjęć nie zrobię, ponieważ nie mieszkam tutaj od długiego czasu (ledwo 4 lata Smile).

[Obrazek: Czelak.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2012-04-11, 07:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-11 07:44 przez dunder.)
(2012-04-02 09:56)rudy_ment napisał(a):  Czemu nie ma tu Rady Okręgowej Stawek? Wszak istnieje taki organ pomocniczy Rady. Może przydałaby się tablica ogłoszeń – bo 2 kwietnia tzn dziś, kolejne posiedzenie, a 11 kwietnia konsultacje w sprawie dalszego istnienia (samodzielnego?) Rady. Moim skromnym zdaniem ona powinna istnieć nadal samodzielnie – nie łączyć z Podgórzem!!!!
Tyle na początek – zachęcam do wymiany zdań, pomysłów.
TELEGRAM;TELEGRAM
Masz rację rudy dziś tj. 11 kwietnia (środa) o godz. 17:30 spotkanie w szkole. Tłumów pewnie nie będzie więc spotkajmy się i pogadajmy?Big Grin ...póki jeszcze istniejemyHuh
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Stawki.org | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS