KONSULTACJE SPOŁECZNE NA TEMAT UTWORZENIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ NA LEWOBRZEŻU

Poniżej zamieszczamy informacje jaką otrzymaliśmy dzisiaj z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia. Dotyczy ona utworzenia szkoły ponadgimnazjalnej na lewobrzeżu. Nie trzeba dodawać, jak ważna jest to inicjatywa dla wszystkich mieszkańców tej części Torunia, szczególnie dla osób posiadających dzieci w wieku gimnazjalnym i młodszych. Warto się z tym tematem zapoznać i zareagować, bo czasu zwyczajowo nie mamy zbyt wiele. Szczegóły w rozwinięciu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

W dniu dzisiejszym startują konsultacje społeczne na temat utworzenia szkoły ponadgimnazjalnej na lewobrzeżu.

Konsultacje potrwają od 13 do 29 czerwca 2012 r.

Plan działań konsultacyjnych:

  • 18.06.2012 r. (poniedziałek), godzina 18.00 - w Auli Zespołu Szkół nr 14 przy ul. Hallera 79 w Toruniu odbędzie się spotkanie dla mieszkańców, na którym zostaną przedstawione możliwe lokalizacje nowej szkoły. Głównym celem organizowanego spotkania konsultacyjnego jest zebranie opinii mieszkańców lewobrzeża odnośnie analizowanych wariantów utworzenia szkoły (na spotkaniu będzie dostępny kącik dla dzieci, w którym rodzice i opiekunowie uczestniczący w spotkaniu mogą powierzyć dziecko opiekunce).
  • 19.06 2012 (wtorek), godzina 16.00-18.00 - dyżur konsultacyjny w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta Torunia przy ul. Poznańskiej 52
  • 20.06 2012 (środa), godzina 16.00-18.00 - dyżur konsultacyjny w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta Torunia przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8

Chętni do udziału w konsultacjach mogą także przesyłać swoje uwagi drogą internetową. Wystarczy pobrać i wypełnić ankietę, którą następnie trzeba przesłać mailem na adres: konsultacje@um.torun.pl lub dostarczyć pocztą zwykłą, albo osobiście - do urzędu miasta na adres: Urząd Miasta Torunia, Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji, ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń - do 29.06.2012 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz do zgłaszania uwag dostępne są na www.torun.pl/konsultacje

Jednocześnie informujemy, że w dniu 12 czerwca wysłaliśmy plakaty do szkół, kościołów, rad okręgów zlokalizowanych w lewobrzeżnej części Torunia z prośbą o umieszczenie ich w miejscach często odwiedzanych przez mieszkańców, a w dniach 15 - 17 czerwca przeprowadzona zostanie akcja informacyjna połączona z rozdawaniem ulotek informujących o konsultacjach na lewobrzeżu oraz na Pl. Rapackiego.

W dniu dzisiejszym, który jest pierwszym dniem konsultacji, pojawi się także stosowna informacja w aktualnościach strony internetowej oraz w serwisie Toruń SMS, która będzie ponawiana aż do zakończenia konsultacji.

Od strony organizacyjnej konsultacje są prowadzone przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.