NAPRAWMY TO! TAKŻE NA STAWKACH

Kontynuujemy prezentację organizacji i przedsięwzięć mających na celu poprawę życia mieszkańców naszego miasta, a mających szczególnie znaczenie dla mieszkańców naszej dzielnicy. No właśnie .... masz już dość dziury w jezdni, którą codziennie musisz omijać w drodze do pracy? Denerwuje Cię, że ktoś urządził sobie wysypisko śmieci w parku, w którym spacerujesz popołudniami? Nie pali się latarnia? Niewidoczny znak drogowy? To może ... Napraw To, albo NaprawmyTo ??!

Chciałbyś/chciałbyś załatwić te wszystkie sprawy, ale pewnie nie masz czasu! Może zwyczajnie ci się nie chce, ponieważ obawiasz się , że utkniesz w administracyjnym gąszczu. Może nie wiesz, gdzie i jak to zgłosić. Poza tym wydaje Ci się, że jedno zgłoszenie i tak niczego nie zmieni.

Na szczęście załatwienie tego typu sprawy jest teraz łatwiejsze niż mogłoby Ci się wydawać. Dzięki portalowi torun.naprawmyto.pl będzie możliwe zgłoszenie sprawy jednym kliknięciem. Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w systemie i przekazane na biurko odpowiednich urzędników. Nie musisz nigdzie iść, dzwonić ani pisać! A z serwisu skorzystasz o dowolnej porze dnia i nocy poprzez stronę internetową. Torun.naprawto.pl to serwis internetowy, dzięki któremu zgłosisz dziurę w jezdni, uszkodzony przystanek autobusowy czy dzikie wysypisko śmieci bezpośrednio do Urzędu Miasta, Miejskiego Zarządu Dróg, Straży Miejskiej czy spółdzielni mieszkaniowych.

Twój problem jest rejestrowany w systemie i przekazywany do odpowiedzniej osoby, dzięki czemu usterka może zostać szybko usunięta. Uwaga! Poprzez portal nie należy zgłaszać spraw wymagających natychmiastowej interwencji np. pożary, wypadki drogowe itp. Do informowania o takich zdarzeniach służy numer 112. Toruński serwis jest częścia projektu NaprawmyTo.pl, który swoim zasięgiem obejmuje kilkadziesiąt gmin w Polsce.

Zatem wejdź na torun.naprawmyto.pl i napraw Stawki. Naprawmy to także na Facebooku.

 

Przygotowano

 na podstawie materiałów przesłanych przez

 Dorotę Michalską z PZR

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.